Żory, Śląskie

Żory - pracownik marketu! Dowolność grafiku i atrakcyjne wynagrodzenie!

Żory

Typ ogłoszenia: Dam Prace

APT NR 396

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MARKETU

Lokalizacje: Racibórz, Kietrz, Kędzierzyn Koźle, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Zawadzkie, Strzelce Opolskie, Świerklaniec, Koszęcin, Lisowice, Żory, Olesno, Czerwionka Leszczyny, Wodzisław Śląski, Krzyżanowice, Gorzyce, Rybnik

Zakres obowiązków:

-Wykładanie towaru,
-Obsługa kasy, terminala i klienta,
-Kontrola dat ważności produktów,
-Kontrola cen,
-Aktualizacje szyldów promocyjnych,
-Drobne prace porządkowe,

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa,
-Wynagrodzenie wypłacane w terminie,
-Konkurencyjne wynagrodzenie,
-Elastyczny czas pracy,
-Pracę w młodym zespole,
-Możliwość zdobycia doświadczenia,
-Bezpłatne szkolenia,

Wymagania:
-Ukończone 18lat,
-Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
-Komunikatywność i kultura osobista,
-Schludny wygląd,
-Pozytywne nastawienie,
-Status ucznia/studenta mile widziany.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 693-406-881

Prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia roku o Ochronie danych Osobowych ( 133 poz.883)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 21 Luty, 2018  10:25

Identyfikator: 629398

Wyświetleń: 1237